profile

Lütfi Bora Mavzer

İSTANBUL - Anadolu Yakası, 34722, Turkey

Skills

Microeconomics & Macroeconomics

Marketing

Finance & Accounting

Management and Organization

About

Ben İTÜ İşletme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi Lütfi Bora Mavzer'im. Takım çalışmalarında uyumlu, insanlarla zaman geçirmekten hoşlanan biriyim, öğrenileni kolay uygulayabilen, analitik ve yaratıcı düşünebilen, finansal veriler konusunda istekli, öğrenmeye açık biriyim. Etrafımdaki kişiler tarafından kendini motive eden, sabırlı, insanı ilişkileri kuvvetti ve hırslı biri olarak tanımlanırım. Okul dışında İTÜ işletme mühendisliği Klubünde Görev alıyorum, önccesindede AIESEC İstanbul da pazarlama ve finans takımlarında görev aldım. İçinde olduğum kluplerde birçak organizasyona imzamızı attık.

Education

Ahmet Vefik Paşa Anadolu Lises

June 2009 - June 2009

Istanbul Technical University

Managemant Engineering , Managemant Engineering

Experience

Marketing & Sales Intern

Karsan Otomotiv AŞ , Bursa-İstanbul

January 2012 - September 2012

Araç satış bayilerinin gelir tabloları ve bilançolarının düzenlenmesi, işletme faaliyetlerinin sonucu bayilerin geleceğinin finansal yorumlanması, ve satış lisanslarının devam edilip edilmeyeceğinin belirlenmesi üzerine bir rapor hazırladım. Yeni satışa çıkacak araçlarla ilgili pazarlama çalışmalarının yapılması.

Finance
Marketing
Managemant
Yönetici Asistanı

Mavzer Ambalaj , Ankara

June 2011 - September 2011

Sektör ve pazar araştırması yapıp, güncel firma database i oluşturdum. Saha satış ekiplerinin yönlendirilmesinden sorumluydum.

Managemant
Organization
Accounting
Call Center Operator

AVEA Kurumsal İletişim , İstanbul

May 2011 - June 2011

Kurumsal firmalarla iletişime geçiş onlara tarifeler hakkında bilgiler vermek, saha ekiplerimizle görüşmeleri için onları ikna etmek. Görüşmeyi kabul edenleri saha ekipleriyle buluşturmak. Database yönetimi yaptığım için çok önemliydi.

Leadership
Communication

Workplace personality

100+

Company Size

12

Day Length

25+

Team Size

Loud

Noise Level

Formal

Dress Code

Copyright © 2020 Kinzaa.com. All rights reserved