profile

Olgun KAP

olgunkap@hotmail.com

Duzce, Turkiye

Skills

Pazarlama

Personel Yönetimi.

Mali ve Idari Isler

Raporlama

Languages

Awards

Activities

About

1984 Duzce dogumluyum,2006-2010 yılları arasında Turkiye'de satış pazarlama alanında çalıştım 2007 yılında Anadolu Uni.Isletme Fakultesi'nden mezun oldum. 2010 yılından bu yana S.Arabsitan'da Muhasebe alanında calısmaktayım. Kurumsal kimlige sahip alanında uzman kisilerin calıştıgı şirketinizde karıyerime deger katarak daha da uzmanlasmak icin sizlerle birlikte calısmak arzusundayım.

Education

Anadolu üni.İşletme Fakültesi

June 2007 - June 2007

Duzce Arsal Anadolu Lisesi

June 2002 - June 2002

Experience

Baytur

Saudi Arabian Baytur Contracting Co. , Al Khobar - Suudi Arabistan

February 2015 - Present

*Santiyeler konsolide butcesinin hazirlanmasi ve guncel vaziyette raporlanmasi *Banka hesap kayıtlarının tutulması ve kontrolü *Şubeler cari hesap mutabakatları kontrolü *Nakit akış tablosunun hazırlanması *Cari hesap bakiyelerinin incelenerek ödeme planlarının hazırlanması ve takip edilmesi *Aylık, haftalık mizan kontrolleri.

MNG Holding

MNG Holding Mapa A.Ş , Rıyadh-Suudi Arabistan

July 2010 - January 2015

*Satıcı, müşteri ve taşeron cari hesaplarının takibi, ödeme taleplerinin hazırlanması, çeklerin düzenlenmesi ve ödemelerin gerçekleştirilmesi *Banka hesap kayıtlarının tutulması ve kontrolü *Şubeler cari hesap mutabakatları kontrolü *Nakit akış tablosunun hazırlanması *İK bölümünce hazırlanan ücret bordrolarının sistemde tahakkuk etmesi ve ödenmesi sürecinin takibi *Cari hesap bakiyelerinin incelenerek ödeme planlarının hazırlanması ve takip edilmesi *Kasa kayıtlarının kontrol edilerek ona

British American Tobacco

British American Tobacco , Duzce

January 2010 - June 2010

*Aktif şekılde rut sırasına göre müşteri ziyaretı ve müşteri temsilcisi ile pazarlama. * Aylık ve haftalık hedefler *Müşteri raf düzeni ve ürün bulunurluk. * Yeni parekendeci alımı , anlaşmalar ve saha problemleri çözümü.. * Satışa aktif destek,personel yönetimi.

European Tobacco

European Tobacco , Duzce

March 2007 - January 2010

*Aktif şekılde rut sırasına göre müşteri ziyaretı ve müşteri temsilcisi ile pazarlama. * Aylık ve haftalık hedefler *Müşteri raf düzeni ve ürün bulunurluk. * Yeni parekendeci alımı , anlaşmalar ve saha problemleri çözümü. * Satışa aktif destek,personel yönetimi.

Fritolay

Fritolay , Duzce

June 2006 - November 2006

*Aktif şekılde rut sırasına göre müşteri ziyaretı ve müşteri temsilcisi ile pazarlama. * Aylık ve haftalık hedefler *Müşteri raf düzeni ve ürün bulunurluk. * Yeni parekendeci alımı , anlaşmalar ve saha problemleri çözümü.

Workplace personality

100+

Company Size

12

Day Length

25+

Team Size

Loud

Noise Level

Formal

Dress Code

Benefits

N/A

Commute

Relocate

Copyright © 2020 Kinzaa.com. All rights reserved