profile

Sezai Yıldırım

E-ticaret Satın Alması / Sosyal Medya

İstanbul, Türkiye

Skills

E-ticaret

Sosyal Medya

İçerik

İçerik pazarlama

About

İletişim için ; e-posta adresim : sezaiyldrm@gmail.com Telefon numaram : 05347281932 Bahçelievler / İstanbul

Education

Celal Bayar Üniversitesi

İşletme , İşletme

October 2008 - October 2008

Experience

Satın alma Sorumlusu / Sosyal Medya

Sosyotik.com , İstanbul

August 2013 - August 2014

Sosyotik.com'un semantik yapısına uygun ürünlerin piyasa araştırmalarının yapılması, belirlenmesi ve tedarik süreçlerinin yönetilmesi. Müşterilere sunulan ürünlerin performans takibi, sonuçlarla ilgili olarak gerekli aksiyonların uygulanması. Kampanya planlaması gibi kategori yönetimi faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi.

Satın Alma
Sosyal Medya
İçerik
Yönetim

www.sosyalmedyaligi.com , İstanbul

August 2012 - January 2014

Sosyal medyanın filizlenmeye başladığı 2009 yılının sonlarında başladı yolculuğumuz. Sosyal medya etkileşiminin yeni yeni ivme kazanmaya başladığı zamanlarda ortaya çıkan futbolseverleri bir araya getiren futbolun birleştirici gücünü güzel bir iletişim kurmak için kullanan sosyal bir platformdur. www.sosyalmedyaligi.com

Sosyal Medya
Yönetim
ÇAy
Kategori Yöneticisi

Bitenekadar.com , İstanbul

June 2012 - June 2013

Bitenekadar.com: Internet's Best Deals! Satın alma planı ve bütçesi doğrultusunda, tedarikçilerin belirlenmesi, nihai pazarlık ve anlaşmaların yapılması, değişen şartlar doğrultusunda anlaşmaların revize edilmesi, Mağazalar ve tedarikçi firmalar ile koordinasyonun sağlanması, satın alma, stok ve ürün yönetimi ile ilgili operasyonların koordine edilmesi, uygulamaların izlenmesi, Tedarikçi ve ürün performansının ilgili birimlerden de destek alınarak izlenmesi, sonuçlarla ilgili olarak gerekli aksiyonların uygulanması, Ürün ve stok yönetimi, fiyatlama, kampanya planlaması gibi kategori yönetimi faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. 400+ Firma kontağı.

Satın Alma
Ürün Araştırması
İçerik Yönetimi
İçerik Yönetimi

Bitenekadar.com , İstanbul

March 2012 - May 2012

Bitenekadar.com da satılabilir ve paylaşabilir ürün seçimi yapılması, içeriklerinin yazılması. Sosyal medya kanalları için içerik üretimi. Bitenekadar.com blog için içerik üretimi.

İçerik Üretimi
Ürün Araştırması
Sosyal Medya
Yazar

Pclabs.com.tr , İstanbul

June 2011 - July 2012

İnternet üzerinden teknoloji üzerine yayın yapan PC Labs; 2000 yılından bu yana "PC Teknolojileri Rehberiniz" sloganıyla devam eden bir online basın sitesidir.

Yazarlık
Araştırma
Sosyal Medya
Sosyal Medya - İçerik Yönetimi

MarkeFront , İstanbul

January 2011 - February 2012

Şirket bünyesindeki blogların içerik yönetimi, sosyal medya hesapları yürütülen markaların hesap moderasyonun sağlanması ve içeriklerinin planlanması. Markalar ; Kanaltürk bugun.com.tr Avon Panbörek Hesaplikitapli.com

Sosyal Medya
İçerik
Etkinlik Yönetimi

Workplace personality

100+

Company Size

12

Day Length

25+

Team Size

Loud

Noise Level

Formal

Dress Code

Copyright © 2020 Kinzaa.com. All rights reserved